Subwencje na warsztaty dla firm

Kursanci z wybranych organizacji zgłosili wnioski o dotacje i wspólnie z naszymi trenerami przekazali wymagane dokumenty do stosownych agencji zarządzających dotacjami.
Informujemy że w ramach funduszu dofinansowań „Dolnoslaski Program Infrastrukturalny” na cztery Szkolenia Motywowanie dotację uzskały następujące projekty:

• Program Szkoleniowy dot. Inżynierów w przedsiębiorstwie Astrastal
  • Szkolenie wdrażania nowoczesnych rozwiązań korporacyjnych odpowiedzią na potrzeby pracowników.
  • „e-Certus” – świadczenie e-usługi w modelu SaaS dla uczelni i szkół (ang. SaaS, Software as a Service – Osystemowanie jako Usługa)
  • eksport na rynki europejskie czynnikiem dynamizacji spółki Invenview
  • nowoczesny projekt B2B kluczem do automatyzacji procesów biznesowych pomiędzy Archicom Asset Management Sp. z o.o. a jej partnerami.
  • harmonogramu rozwoju importu dla firmy POL-MAK Sp. J.
  • sporządzenie procedury i uruchomienie produkcji uniwersalnych, materiałooszczędnych kolumn osłonowych.
  • opracowanie i uruchomienie procesu zarządzania informacją i komunikacją z klientem
  • opracowanie i uruchomienie nowych wzorów użytkowych i przemysłowych w SANTE
  • opracowanie i wdrożenie unikalnej linii wzorniczej dzianin przez firmę MARCZAK.
  • opracowanie koncepcji i implementacja do produkcji dedykowanego kamuflażu pikselowego
  • sporządzenie serwisu społecznościowo-biznesowego nowej generacji.
  • struktura B2B.kontri.pl – optymalizacja powiązań biznesowych
  • stworzenie Source Sp. z o.o. do pozyskania zewnętrznego źródła finansowania na rynku New Connect
  • przygotowanie Wnioskodawcy do sprzedaży usług doradczych i finansowych za granicą.
  • proces B2B wspierający dystrybucję przesyłek
  • jako rozwiązania aktywnie wspierające sprzedaż.
  • stworzenie centrum B+R celem stworzenia dedykowanej platformy obsługi instalacji technologicznych
  • stworzenie wewnątrzzakładowego laboratorium optoelektronicznego
  • uruchomienie planu intensyfikacji importu w LUG Light Factory Sp. z o.o.
  • uruchomienie planu ekspansji importu w przedsiębiorstwie Advanced Business Services
  • wdrożenie autorskiej technologii produkcji i testowania urządzeń zdigitalizowanych
  • stworzenie nowoczesnego portalu umożliwiającego oszacowanie energochłonności budynków wraz ze wskazaniem optymalizacji.
  • wypracowanie interaktywnej platformy łączącej zmoderowaną bazę rejestrów o zawodnikach sportowych i aplikacje Web 2.0
  • stworzenie cyfrowego serwisu (portalu) społecznościowego dla osób zainteresowanych budową, wykończeniem lub dekoracją domu lub mieszkania.
  • stworzenie elektronicznego serwisu PROGFIN.PL Analizy, prognozy finansowe i elementy biznes harmonogramu oraz rejestr firm on-line

Tagi: szkolenia z dotacją, szkolenie kierowników